Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 175,733.10 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Teslimat Ve İade


İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.


İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturası, 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
gumustezgahi.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri , ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.
İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.


Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Bize site üzerindeki canlı yardımdan ya da iletişim sayfamızdaki telefondan ya da aynı telefon üzerinden whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Ürünü Mng Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Mng Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
 
Değişim Bilgileri

Değişimlerde; almış olduğunuz ürünü kullanmamış olmanız kaydıyla size geldiği şekilde bize geri göndererek değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde bilinmesi gereken konular;

( Sorunsuz ve hızlı bir şekilde değişim yapılabilmesi için, tüm maddelere dikkat edilmesi gerekmektedir. )
 
Kargoyu xxx ile fatura üzerindeki adresimize göndermeniz gerekmektedir. 
 
Kutu içeriğini size geldiği şekilde geri göndermeniz gerekmektedir. Herhangi bir tahribat, eksik, çizik, darbe, vs. olmaması gerekmektedir. Faturası da birlikte gönderilmelidir. (2 nüsha) 
 
Değişim olarak gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında, gerekli değişim 1-2 gün içinde yapılacak kargoya verilecek ve gönderi ile ilgili bilgi size mesaj olarak gönderilecektir.
 
Üzerine isim yazılarak gönderilen Alyans yüzüklerimizde iade ve değişim imkanı kesinlikle yoktur.
 
Garanti Bilgileri

gumustezgahi.com'dan alışveriş yapılan ürünler satıcı firma garantisi altındadır.İlk alımda ürün sorunlu,hatalı olduğu tesbit edilen ürün direkt firma tarafından geri iade alınır. Bu tür firma hatalı tüm ürünlerin kargo bedeli Gümüş Tezgahı tarafından karşılanır.